فهرست وبگاه‌های دانشگاه

vs

shoar-98-

برگزاری مجازی آزمون بخش معارفی سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

etrat99

خواهشمند است اطلاعیه را تا انتها مطالعه نمایید .

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دانشجویان متقاضی حضور در سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور(دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم) فرصت دارند از روز شنبه 10 خرداد لغایت 20 خرداد ماه 1399 جهت ثبت نام و دریافت نام کاربری به نشانی الکترونیکی:

quranst.pnu.ac.ir

مراجعه نمایند.

آزمون (شامل 9 رشته معارفی و 4 رشته حفظ) در روز سه شنبه 27 خرداد ماه 1399 به صورت مجازی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتیکه پذیرفته شدگان این مرحله در هر رشته آزمونی بیش از ظرفیت مجاز برای حضور در مرحله سراسری جشنواره باشند، نامبردگان به عنوان راه یافته نهایی به مرحله سراسری محسوب نشده، و ارزیابی مجدد انجام خواهد شد که نحوه آن متعاقبا اعلام می گردد.

همچنین طبق دستورالعمل اجرایی جشنواره، برگزاری مرحله دانشگاهی (بخش آوایی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری) در خرداد و تیر ماه سال جاری، برگزار می‌گردد و زمان دریافت تمامی آثار بخش‌های آوایی، هنری، پژوهشی، فناوری و ادبی تا پایان تیرماه ۱۳۹9 می‌باشد. تمام فایل های بخش آوایی(فایل های تلاوت تحقیق و ترتیل) و نیز فایل های مربوط به دعا و مناجات خوانی، اذان(برادران) و تواشیح و همسرایی(برادران)، باید پس از داوری اولیه در دانشگاه (به صورت مجازی) و بر اساس سهمیه دانشگاه (مندرج در آیین نامه) حداکثر تا تاریخ 31 تیرماه 1399 به دبیرخانه مرحله سراسری در دانشگاه صنعتی اصفهان ارسال گردد. عدم ارسال فایل تا تاریخ مذکور به منزله انصراف دانشگاه از ادامه حضور در جشنواره می باشد. پس از ارزیابی فایل های ارسال شده، فهرست اسامی برگزیدگان بخش آوایی حداکثر تا تاریخ اول شهریور ماه سال جاری از سوی دبیرخانه مرکزی مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به دانشگاهها اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است، بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان میزبان مرحله سراسری این جشنواره انتخاب شده است.

 

بخش آزمون مجازی:

تلفن کارشناس محترم جناب آقای ابراهیمی برای پاسخگویی به سوالات احتمالی بخش آزمون مجازی 22485080 - 021

 

بخش آوایی:

دانشجویان گرامی باید بوسیله دوربین یا تلفن همراه، فایل اجرای خود را از قرعه های ارائه شده انتخاب و پس از ضبط حداکثر تا تاریخ 20 تیرماه سال جاری به مدیریت فرهنگی و فعالیتهای داوطلبانه دانشگاه فردوسی مشهد تحویل نمایند.

روش ارسال آثار متعاقبا اعلام خواهد شد

 

بخش ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری و آوایی(رشته های دعا و مناجات خوانی و تواشیح و همخوانی):

دریافت آثار در این بخش ها نیز حداکثر تا تاریخ 20 تیرماه سال جاری خواهد بود.

محل تحویل یا ارسال پستی آثار توسط دانشجویان گرامی : میدان آزادی، پرديس دانشگاه فردوسی، بلوار دانش، ساختمان معاونت فرهنگی و فعالیتهای داوطلبانه ، اتاق شماره یک، کدپستی 9177948963

ایمیل: مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه برای ارسال آثار کتبی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جهت اطلاع از آخرین اخبار برگزاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویی به کانال @quran_fum مراجعه نمایید


 

کانال رویدادهای خبری دانشجویی و فرهنگی ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد

 نشانی کانال:
https://t.me/vsfum

vsfum@

 

  1. فرهنگی و اجتماعی
  2. دانشجویی