فهرست وبگاه‌های دانشگاه

vs

shoar-98-

ابقای معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجويی دانشگاه فردوسی مشهد

taheri

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در حکمی دکتر حمیدرضا طاهری استاد گروه رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه را با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجويی دانشگاه فردوسی مشهد ابقا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد در این حکم آمده است:

با اهداي سلام،

ضمن سپاس از زحمات و تلاش‌هاي جناب‌عالي در سمت معاونت فرهنگي، اجتماعي و دانشجويي دانشگاه و نظر به تجارب ارزنده و شايستگي‌هاي شما، به‌موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي-پژوهشي به مدت دو سال در اين سمت ابقا مي‌شويد. اميد است در دوره جديد همگام با برنامه راهبردي دانشگاه از همه ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي آن معاونت در ارتقاي حوزه‌های مختلف اجتماعي، فرهنگي و مسائل دانشجويي بهره برده شود. هم‌چنین انتظار است در راستاي مسئولیت‌پذیری اجتماعي و پاسخ به نيازهاي شهروندان با بهره‌گیری از توان بالاي اعضاي هيأت علمي، كارشناسان و دانشجويان دانشگاه با حضور پررنگ‌تر در بخش‌های مختلف اجتماعي و فرهنگي و ارتباط قوی‌تر با جامعه، همچون گذشته در پيشبرد اهداف دانشگاه فردوسي مشهد گام برداريد. موفقيت و سربلندي جناب‌عالي را از خداوند متعال خواستارم.

محمد كافي

رئيس دانشگاه

 

لازم به ذکر است دکتر حمیدرضا طاهری با حکم رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سال 1396 سمت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد را عهده‌دار می‌باشد

.

 

 

کانال رویدادهای خبری دانشجویی و فرهنگی ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد

 

 نشانی کانال:
https://t.me/vsfum

 


vsfum@

 

  1. فرهنگی و اجتماعی
  2. دانشجویی