فهرست وبگاه‌های دانشگاه

vs

shoar-98-

از دانش آموختگان برتر و عضو هیأت علمی برجسته دانشگاه فردوسی مشهد در سال 98 - 97 تقدیر شد

bonyad98121

مراسم تقدیر از دانش آموختگان برتر سال تحصیلی 98 - 97 و عضو هیأت علمی برجسته دانشگاه فردوسی مشهد روز پنجشنبه 1 اسفند 1398 با حضور دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه، دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه، مسئولین بنیاد دانشگاهی فردوسی، رؤسای دانشکده ها، اعضاء هیأت علمی و دانش آموختگان دانشگاه در سالن دکتر رحیمی زاده دانشکده علوم دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای مراسم علیرضا ناظری مدیر عامل و مهندس مستشاری نائب رئیس هیأت امنای بنیاد دانشگاهی فردوسی به حاضران خوش آمد گفتند.

سپس دکتر کافی رئیس دانشگاه ضمن خوش آمدگویی و تبریک به دانش آموختگان برتر و هیأت علمی برجسته دانشگاه، به جایگاه مهم دانش آموختگان در رشد علمی کشور اشاره کرد و با توجه به ظرفیت های ایجاد شده اظهار نمود که اکثر این دانش اموختگان می توانند با تلاش و همت خود در تعالی دانش دانشگاه بکار گرفته شوند.

رئیس دانشگاه سخنان خود را با آروزی سربلندی برای بنیاد دانشگاهی فردوسی و همچنین حضار در مراسم خاتمه داد.

در ادامه مراسم با حضور رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی و اجتماعی و دانشجویی دانشگاه و مسئولان بنیاد دانشگاهی فردوسی از دکتر محمد حسن انتظاری عضو هیأت علمی برجسته سال 98 - 97  تقدیر شد.

لازم به ذکر است در مراسم تقدیر از دانش آموختگان برتر و عضو هیأت علمی برجسته سال  98 - 97 دانشگاه در سه نوبت از دانش آموختگان برتر تقدیر به عمل آمد همچنین از دکتر ضیاءالدین دشت خاکی و اعظم نیکخواه فاردقی دانشجوی دکتری به عنوان پژوهشگران برتر تقدیر شد.

bonyad98122

bonyad98123

bonyad98124

 

 

 

کانال رویدادهای خبری دانشجویی و فرهنگی ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد

 نشانی کانال:
https://t.me/vsfum


vsfum@

  1. فرهنگی و اجتماعی
  2. دانشجویی