فهرست وبگاه‌های دانشگاه

vs

shoar-98-

یازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و اساتید دانشگاه برگزار می شود

photo 2020-01-26 19-01-59

به گزارش خبرنگار معاونت فاد؛ به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر یازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد از تاریخ 15 بهمن تا 29 اسفند ماه در مجموعه های ورزشی مدیریت تربیت بدنی برگزار می شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری این جشنواره رشته های انفرادی در صورت ثبت نام حداقل 15 نفر در سامانه رخدادهای ورزشی (http://sems.um.ac.ir) با شناسه و رمز پرتال دانشگاهی، برگزار خواهد شد در غیر اینصورت کنسل می شود.  لذا گزارش گیری از سیستم رخدادهای ورزشی در تاریخ  98/11/15  تعیین کننده خواهد بود. زمان برگزاری این رشته ها متعاقبا اعلام خواهد گردید.

همچنین ثبت نام در مسابقات تیمی توسط نماینده تیم از طریق سیستم رخدادها ی ورزشی با آدرس: (http://sems.um.ac.ir) صورت می پذیرد.

شایان ذکر اسیت تیم ها بایستی نماینده خود را با ارسال مشخصات (نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن همراه) در بازه زمانی قبل از قرعه کشی توسط اتوماسیون برای کارشناس ورزشی برادران (آقای صلاحی)ارسال نمایند. سپس دسترسی نماینده معرفی شده با شناسه و رمز پرتال دانشگاهیش فعال خواهد شد.  
لازم به ذکر است ثبت نام تمدید و جهت ویرایش باز نخواهد شد. تیم هایی که ثبت نام انجام نداده باشند نیز حق شرکت در مسابقات را ندارند.

علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از قوانین عمومی شرکت در مسابقات به سایت اداره کل تربیت بدنی sport.um.ac.ir مراجعه نمایید.

  1. فرهنگی و اجتماعی
  2. دانشجویی