فهرست وبگاه‌های دانشگاه

vs

shoar-98-

آيين يادبود شهدای سانحه هواپيمای مسافربری اوكراين در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

 Ukraine9892

آيين يادبود شهدای سانحه هواپيمای مسافربری اوكراين روز چهارشنبه 25 دی‌ماه 1398 با حضور مسئولان دانشگاه، اعضای هیئت‌علمی، كاركنان و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد در مسجد امام رضا (ع) دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد، در این مراسم با تلاوت قرآن مجید توسط قاریان و برگزاری سخنرانی دکتر علیرضا آزاد عضو هیأت علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه، دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد ضمن گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به خانواده‌های داغدار شهدای سانحه هواپيمای مسافربری اوكراين نیز ادای احترام کردند.

در پایان این مراسم بیانیه تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در رابطه با سقوط هواپیمای اوکراینی توسط یکی از دانشجویان قرائت شد که در این بیانیه به مردم ایران و جامعه‌ دانشگاهی کشور این حادثه را تسلیت گفته و اعلام کردند جمهوری اسلامی ایران درزمینهٔ های علمی، فرهنگی و دفاعی با وحدت، همدلی، برادری و درک متقابل روز بروز پیشرفت بیشتری خواهد کرد.

لازم به ذکر است جمعیت هلال‌احمر نیز با حضور در محل مسجد امام رضا (ع) پردیس دانشگاه فردوسی مشهد کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد را جهت سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان تحویل می‌گرفت.

Ukraine9893

 

Ukraine9895

  1. فرهنگی و اجتماعی
  2. دانشجویی
  • سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت
  • مسابقه ملی فناوری نانو از رقابت علمی تا راه‌اندازی کسب‌وکار نانویی