تشریح فعالیت های یک ساله گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی به فعالان تشکل های دانشجویی دانشگاه

به مناسبت تاسیس یک سالگی گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی جلسه ای از ساعت 19 تا 21 روز چهارشنبه 3 آبان 1396 با حضور دکتر آزاد (رییس گروه)، دکتر اصغرپور (مدیر سابق فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه)، دکتر معتمدی (مدیر فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه)، کارشناسان گروه مطالعات و برنامه ریزی، جمعی از کارشناسان مدیریت فرهنگی و 35 نفر از دانشجویان فعال در تشکل های دانشگاه (انجمن های علمی، کانون های فرهنگی، شورای صنفی دانشجویان و تشکل های اسلامی دانشجویی) برگزار شد.

در این جلسه، ابتدا رییس و اعضای گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی گزارشی از عملکرد و دستاوردهای گروه در یک سال گذشته ارائه نموده و اولویت های خود را برای انجام فعالیت های آتی به اطلاع دانشجویان رساندند.

در بخش بعدی این جلسه دکتر اصغرپور و دکتر معتمدی، پس از تشریح فلسفه تشکیل گروه مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی-اجتماعی، وضعیت فعالیت های صورت گرفته در این گروه را بصورت اجمالی توضیح دادند. پس از آن دانشجویان حاضر، ضمن طرح دیدگاه ها و سؤالات خود، به مشکلات موجود در مسیر انجام فعالیت های مطالعاتی فرهنگی-اجتماعی و دانشجویی پرداختند.

سپس دکتر آزاد به سؤوالات و نظرات مطرح شده بر اساس موضوع، پاسخ داده و یا اعلام موضع نمود و در انتها جلسه با ضیافت شام در ساعت 20 به پایان رسید.

 

 

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۱۲۸
۲۲۸
۴۶۶
۱۱۲۵
۳۱۳۳
۳۷۹۵
۶۵۴۵۷